Nowości spożywcze na targach w Amsterdamie

Pod koniec maja 2016 r. Amsterdam stał się stolicą producentów i hurtowników produktów spożywczych podczas targów PLMA „World of Private Label” International Trade Show. OCTIM zaprezentował swoje nowości: sosy musztardowe oraz glazury balsamiczne.

W dniach 24-25.05.2016 r. stolica Holandii gościła producentów spożywczych z całego świata – w tym także z Polski. O ofercie na stoisku OCTIM opowiadała Alicja Adamiec-Ślipy, dyrektor handlowy spółki. Wśród palety znanych już produktów pojawiło się kilka nowości: warmińskie sosy musztardowe i glazury balsamiczne. Stanowisko OCTIM odwiedziło wielu gości, którzy byli zaciekawieni ofertą firmy z Polski.
Targi PLMA „World of Private Label” International Trade Show gromadzą corocznie ponad 3500 producentów i hurtowników specjalizujących się w dostarczaniu produktów dla sieci marketów, hipermarketów i sklepów na całym świecie. Wystawcy prezentują oferty sprzedaży w kategorii świeżych, mrożonych, chłodzonych i gotowych produktów spożywczych i napojów oraz w kategoriach nieżywnościowych. Targi odwiedziło około 12000 osób.