OCTIM na biegu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur

Bieg aktualnosci

W ubiegły weekend, 23 kwietnia 2016 r., odbył się bieg z cyklu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur, podczas którego można było zdobyć nagrody ufundowane przez OCTIM. Oprócz zawodów odbył się także rodzinny piknik z wieloma atrakcjami dla dzieci.

Biegi przełajowe dla dorosłych i dzieci to doskonała okazja do promocji zdrowego stylu życia, a także mądrej diety. Firma OCTIM miała przyjemność ufundować nagrody na zawodników i tym samym wspomóc całą akcję, która miała charakter charytatywny. Bieg Bartbo z cyklu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur zorganizowany został przy współpracy z Nadleśnictwem Nowe Ramuki, a dochód z imprezy został przekazany fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Trasa biegu liczyła 5 km i miejscami, ze względu na trudność trasy, przypominała bieg górski.
Po zawodach wszyscy uczestnicy i goście mogli aktywnie spędzić czas podczas pikniku rodzinnego. Na odwiedzających czekały atrakcje takie jak: park linowy, zjazd kolejką tyrolską o długości 130 metrów, quady, segwaye, zjeżdżalnie dla dzieci, zamki i trampoliny do skakania i wiele innych – a wszystko to dostępne za symboliczne 5 zł wrzucone do puszki Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Dla dzieci wstęp był bezpłatny. Oprawę muzyczną zapewniły zespoły Guzik i The Dmoks.
Wszystkim przybyłym gorąco dziękujemy za wspólną zabawę i zachęcamy do udziału w kolejnych biegach z cyklu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur.