Targowe spotkania OCTIM – WorldFood Warsaw

worldFood

targi

Firma OCTIM z Olsztynka miała okazję brać udział w III Międzynarodowych Targach Żywności i Napojów w Warszawie w dniach 19-21 kwietnia 2016 r. Specjalnym gościem OCTIM był Wojciech Kopeć – maratończyk i trener personalny.
Podczas trzech targowych dni stoisko OCTIM odwiedziło wielu klientów, którzy zainteresowani byli naszymi nowościami produktowymi, a także stałą ofertą firmy. Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy sportową atrakcję – spotkanie z Wojciechem Kopciem, lekkoatletą i długodystansowcem, który służył radą w zakresie indywidualnych planów treningowych. Przedstawiciele OCTIM doradzali także, do jakich potraw najlepiej wykorzystać pozycje z oferty firmy.

Targi WorldFood Warsaw w Warszawie to najważniejsze targi poświęcone sektorowi spożywczemu. Dają możliwość spotkania polskiego sektora rolno-spożywczego z zagranicznymi partnerami oraz nawiązania nowych relacji biznesowych na świecie. Uczestnicy targów mieli okazję zapoznania się z wystawcami z Polski i zagranicy oraz wzięcia udziału w panelach dyskusyjnych, spotkaniach z sieciami handlowymi i w specjalnych konferencjach poświęconych żywności i trendom w branży spożywczej.

Wszystkim gościom odwiedzającym stoisko OCTIM serdecznie dziękujemy za przybycie i zachęcamy do śledzenia naszego profilu na portalu Facebook.com.