Złoty Paragon dla octu jabłkowego firmy OCTIM

Ocet jabłkowy firmy OCTIM otrzymał wyróżnienie w konkursie „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” w kategorii octów. Czytelnicy miesięcznika „Hurt & Detal” przyznali nagrody już po raz szósty.

Wręczenie prestiżowych statuetek oraz wyróżnień odbyło się w dniu 2 czerwca 2016 roku w warszawskim Teatrze Kamienica. W imieniu OCTIM statuetkę odebrała Ewa Panasewicz, menadżer produktu OCTIM. Gala Złoty Paragon jest jednym z najważniejszych dorocznych wydarzeń polskiej branży FMCG. Podczas wydarzenia zaprezentowano produkty, które w sposób szczególny wpłynęły w ubiegłym roku na rozwój handlu detalicznego w Polsce i nagrodzono te, które wyróżniały się największą konkurencyjnością na rynku. Do konkursu zgłoszonych zostało blisko 400 produktów w 65 kategoriach.

Galę poprowadzili Zygmunt Chajzer oraz Dorota Gardias. Wręczono 65 prestiżowych statuetek „Złoty Paragon 2016” i 130 Wyróżnień w kategoriach produktowych „Lider Sprzedaży” oraz statuetkę „Super Produkt 2016”. Ponadto wręczono 14 statuetek specjalnych dla wybitnych osób, firm i usług. Obecnych było ponad 320 przedstawicieli całego sektora FMCG.

Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie!