Niezbędny w domu

Dom wolny od chemii

Ocet spirytusowy 6% to produkt spożywczy o niższym stężeniu kwasu octowego. Jest delikatniejszy w smaku od dostępnego standardowo na rynku octu 10%. Doskonale sprawdzi się w kuchni  – podkreśli smak ryb, warzyw i zup.

Za sprawą niższego stężenia jest jednak doskonałą alternatywą dla tradycyjnych, chemicznych środków do sprzątania w domu. Preparaty chemii gospodarczej dostępne na rynku i stosowane do czyszczenia kuchni, toalet, udrażniania rur i czyszczenia szkła lub metalu mogą zawierać  niebezpieczne dla zdrowia związki chemiczne, między innymi: amoniak, fosforany, ług, chlor, formaldehyd, fenole i substancje zapachowe.

Ocet spirytusowy 6% pozwala zachować czystość w domu, a jest wolny od szkodliwych substancji żrących i chemicznych, które podczas sprzątania uwalniają się do otoczenia i zostają w powietrzu.

Zamień tradycyjne środki czystości
na 6% ocet spirytusowy Octim
Zawiera
  • Ocet spirytusowy 6% Powstaje w wyniku fermentacji octowej spirytusu. Obniżone do 6 proc. stężenie sprawia, że w gospodarstwie domowym może być stosowany bez dodatkowego rozcieńczania
  • Pirosiarczyn sodu (E223) Stosowany jako środek dezynfekcyjny, przeciwutleniacz i konserwant. Bardzo skutecznie przeciwdziała rozwojowi pleśni i bakterii.
Supermoce octu spirytusowego
  • Odkamienia Stosując ocet spirytusowy na dobre pożegnasz problem zakamienionego czajnika lub pralki
  • Udrażnia Ocet i soda oczyszczona to superduet – skutecznie odetkają i oczyszczą odpływ w umywalce lub w zlewie
  • Dezynfekuje Zalecany do czyszczenia miejsc szczególnie narażonych na rozwój bakterii
  • Odświeża
  • Nabłyszcza Szyby i szklane naczynia bez smug? Dla octu spirytusowego to pestka!

Ocet spirytusowy 6%
do zadań specjalnych

Sprawdź jak go zastosować