Ketchup

Sekret doskonałego smaku i konsystencji ketchupów OCTIM tkwi w tradycyjnej recepturze oraz najwyższej jakości naturalnych składnikach. Ketchup to idealny dodatek do codziennych kanapek, dań z mięsa czy też grillowanych warzyw. 100 g ketchupu OCTIM powstaje z 148 g pomidorów. Dostępne w dwóch wariantach smakowych – łagodnym i ostrym – trafią w gusta każdego konsumenta. Delikatny smak ketchupu łagodnego będzie odpowiedni zwłaszcza dla dzieci, a wariant ostry zachwyci wielbicieli pikantnej kuchni. Wśród produktów OCTIM znajduje się też koncentrat pomidorowy 30%, który jest niezbędny do przygotowania rodzinnych obiadów. Produkowany bez konserwantów i z najlepszych pomidorów, wzbogaci smak meksykańskiego burrito, aromatycznego sosu do pizzy czy do frytek z batatów.

image-1
Kup on-line

Ketchup łagodny

Łagodny smak tego sosu pomidorowego spodoba się każdemu smakoszowi. Sekret jego pysznego smaku i gładkiej konsystencji to tradycyjna receptura i najwyższej jakości naturalne składniki. Nasz łagodny ketchup będzie idealnym dodatkiem do codziennych kanapek, mięs i pizzy. Jego delikatny smak zostanie szczególnie doceniony przez dzieci. Używamy 148 g pomidorów do wyprodukowania 100 g naszego ketchupu.
Gramatura: 550 g

image-1
Kup on-line

Ketchup pikantny

Ostry smak ketchupu to propozycja dla wielbicieli pikantnej kuchni. To idealny dodatek do codziennych dań z mięsa, zapiekanek czy też grillowanych warzyw. Sekret doskonałego smaku i konsystencji tkwi w tradycyjnej recepturze oraz najwyższej jakości naturalnych składnikach. Obowiązkowy towarzysz rodzinnych spotkań przy grillu lub ognisku! 100 g ketchupu OCTIM jest otrzymywane z 148 g pomidorów.
Gramatura: 550 g

image-1
Kup on-line

Koncentrat pomidorowy 30 %

Koncentrat pomidorowy 30% nie zawiera konserwantów, co pozwala na zachowanie pełni walorów odżywczych i smakowych. W swoim składzie nie posiada żadnych zbędnych dodatków, dlatego jest chętnie wykorzystywany przy przyrządzaniu klasycznego spaghetti, kremowych zup z pomidorów i aromatycznego chili con carne.
Gramatura: 190 g