Mazurski ogródek

Kompozycja smacznych i zdrowych warzyw to najlepszy dodatek do tradycyjnego obiadu lub idealna przekąska na spotkania z przyjaciółmi. Propozycje z Mazurskiego Ogródka OCTIM urozmaicą każdy posiłek, zwłaszcza, gdy brak czasu na przygotowanie świeżej surówki.

Ogórki konserwowe na occie jabłkowym

Aromatyczne ogórki konserwowe, które dzięki marynowaniu w occie jabłkowym, posiadają delikatny i przyjemny zapach. Kompozycja przypraw w połączeniu z octem jabłkowym nadaje im wyrazistego smaku. Ciekawy dodatek do obiadów i sałatek, który przypadnie do gustu wielbicielom tradycyjnej i zdrowej kuchni.

Buraczki na occie jabłkowym

Buraczki na occie jabłkowym to nowy produkt od firmy Octim. Buraczki w formie wiórków charakteryzują się delikatnym, słodko-kwaśnym smakiem, który zawdzięczają zalewie sporządzonej na bazie octu jabłkowego i aromatycznych przypraw. Buraczki na occie jabłkowym idealnie sprawdzą się jako dodatek do każdego obiadu.

Papryka konserwowa na occie jabłkowym

680 g
Papryka konserwowa w occie jabłkowym Octim to smaczny i wygodny pomysł na szybką przekąskę, przystawkę na spotkaniu z przyjaciółmi lub dodatek do codziennych obiadów. Dzięki marynowaniu w occie jabłkowym, który jest produkowany bez konserwantów i tylko z polskich jabłek, posiada delikatny i przyjemny zapach. Kompozycja przypraw nadaje jej wyrazistego smaku, dzięki czemu przypadnie do gustu wielbicielom tradycyjnej i zdrowej kuchni.

Chrzan tarty

160 g
Tradycyjny ostry chrzan to nieodłączny dodatek potraw mięsnych. Doskonały do przyrządzania domowej ćwikły z buraczków i tradycyjnego żurku.