Mazurski ogródek

Kompozycja smacznych i zdrowych warzyw to najlepszy dodatek do tradycyjnego obiadu lub idealna przekąska na spotkania z przyjaciółmi. Propozycje z Mazurskiego Ogródka OCTIM urozmaicą każdy posiłek, zwłaszcza, gdy brak czasu na przygotowanie świeżej surówki.

image-1
Kup on-line

Ogórki konserwowe

Ogórki konserwowe to tradycyjny dodatek do codziennych obiadów. Niezastąpione w surówkach, przystawkach i do kanapek.
Produkt otrzymany ze świeżych ogórków w zalewie octowej z dodatkiem cukru i przypraw.
Gramatura: 850 g

image-1
Kup on-line

Sałatka grecka

Zróżnicowany smak warzyw będzie stanowił ciekawy dodatek do potraw na ciepło i przekąsek podawanych na zimno. Sałatka grecka powstała z połączenia świeżych ogórków, cebuli, marchwi i papryki.
Gramatura: 860 g

image-1
Kup on-line

Papryka konserwowa

Jest to smaczny dodatek do posiłków podawanych na ciepło, kanapek i przystawek. Produkt otrzymany z papryki i octu spirytusowego z dodatkiem aromatycznych przypraw.
Gramatura: 670 g

image-1
Kup on-line

Chrzan tarty

Tradycyjny ostry chrzan to nieodłączny dodatek potraw mięsnych. Doskonały do przyrządzania domowej ćwikły z buraczków i tradycyjnego żurku.
Gramatura: 160 g

image-1
Kup on-line

Zasmażane warzywa

Połączenie marchwi, selera, cebuli i bukietu przypraw to smaczna sałatka dla całej rodziny. Można je podawać na ciepło, jak i na zimno.
Gramatura: 690 g

image-1
Kup on-line

Zasmażane buraczki

Swój tradycyjny, delikatny smak buraczki zawdzięczają odpowiedniemu doprawieniu ich cebulką i octem. Doskonale sprawdzą się jako dodatek do codziennych obiadów, ponieważ mogą być podawane na ciepło, jak i na zimno.
Gramatura: 690 g

image-1
Kup on-line

Papryka konserwowa na occie jabłkowym

Papryka konserwowa w occie jabłkowym Octim to smaczny i wygodny pomysł na szybką przekąskę, przystawkę na spotkaniu z przyjaciółmi lub dodatek do codziennych obiadów. Dzięki marynowaniu w occie jabłkowym, który jest produkowany bez konserwantów i tylko z polskich jabłek, posiada delikatny i przyjemny zapach. Kompozycja przypraw nadaje jej wyrazistego smaku, dzięki czemu przypadnie do gustu wielbicielom tradycyjnej i zdrowej kuchni.
Gramatura: 680 g

image-1
Kup on-line

Buraczki na occie jabłkowym

Buraczki na occie jabłkowym to nowy produkt od firmy Octim. Buraczki w formie wiórków charakteryzują się delikatnym, słodko-kwaśnym smakiem, który zawdzięczają zalewie sporządzonej na bazie octu jabłkowego i aromatycznych przypraw. Buraczki na occie jabłkowym idealnie sprawdzą się jako dodatek do każdego obiadu.