Na sportowo w Ameryce pod Olsztynkiem

W połowie czerwca (12.06.2016 r.) w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Ameryce odbył się festyn „Bibendum w Ameryce czyli sport na zdrowie”. Wydarzenie wspierała również firma OCTIM.

Festyn sportowy przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Ameryce pod Olsztynem, w którym udział wzięli pacjenci wraz z rodzicami, personel oraz społeczność lokalna, miał na celu popularyzowanie różnych aktywności fizycznych i zdrowego odżywiania wśród dzieci i dorosłych. Firma OCTIM chętnie zaangażowała się w to przedsięwzięcie i przygotowała dla uczestników konkurs, w którym do wygrania były paczki z produktami spółki.

Program festynu bogaty był w występy artystyczne pacjentów szpitala, zespołów Domu Kultury w Olsztynku, a także liczne konkursy. Dla sympatyków sportu przewidzianych było wiele konkurencji, m. in.: slalom z kijem hokejowym, przeciąganie liny, ping-pong, badminton czy rzut piłką do kosza. Odbyła się nawet bitwa wodna, która sprawiła wiele radości dzieciom i dorosłym. Na najmłodszych uczestników festynu czekały atrakcje w postaci malowania twarzy oraz bańki mydlane. Sporo emocji wzbudził konkurs ze znajomości firmy OCTIM. Uczestniczy musieli wykazać się wiedzą i refleksem, by zdobyć ciekawe nagrody. Na festynie obecni byli także strażacy. Dzieci mogły obejrzeć dokładnie wóz strażacki oraz zgasić fikcyjny pożar.
[su_custom_gallery source=”media: 800,801,802,803,804″ link=”lightbox” width=”200″ height=”200″ title=”never”][/su_custom_gallery]