Octim na konferencji BGK. Rola odpowiedzialnego przywódcy w prowadzeniu firmy.

Octim, jako firma z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku, od lat wspiera rozwój regionu. Nie mogło więc zabraknąć nas na konferencji „Biznes. Samorząd. Rozwój regionalny” organizowanej przez Bank Gospodarstwa Krajowego.

Celem konferencji organizowanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego jest rozwój społeczno-ekonomiczny regionów. Spotkania organizowane są z myślą o przedsiębiorcach oraz przedstawicielach samorządu terytorialnego.

Firmę Octim reprezentował podczas konferencji Prezes Zarządu, Kazimierz Frąckiewicz. Kluczowym punktem konferencji, która odbyła się 8 maja w Olsztynie były warsztaty „Odpowiedzialne przywództwo” prowadzone przez gościa specjalnego, mówcę motywacyjnego mjr. Rocco A. Spencera. Podczas spotkania opowiedział uczestnikom, jak odnosić sukcesy na zawodowym polu walki oraz jak przekładać strategię i taktykę wojskową na sukcesy w życiu zawodowym.

Konferencja była dobrą okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami lokalnych władz i biznesu. Spotkania mają także na celu przybliżenie uczestnikom możliwości rozwoju firm z regionu warmińsko-mazurskiego.

Zdjęcia – BGK, https://regionalnekonferencje.bgk.pl/konferencja-w-olsztynie-2/