Octim na Pikniku u Premiera RP z okazji Dnia Dziecka!

W tym roku firma Octim obchodziła Dzień Dziecka wyjątkowo hucznie! 3 czerwca gościliśmy na pikniku „Kto Ty jesteś? Polak mały! Dzień Dziecka w 100-lecie Niepodległej” w ogrodach kancelarii Premiera.

Na piknik z okazji Dnia Dziecka zostali zaproszeni producenci docenianych regionalnych produktów, w tym także firma Octim. Na naszym stoisku maluchy mogły bawić się w puszczanie dużych mydlanych baniek, a animatorka malowała chętnym buźki oraz rozdawała balonowe zwierzątka i cukierki. Za to dorośli degustowali nasze musztardy, ketchupy, octy i glazury balsamiczne, których smak bardzo mile zaskoczył osoby próbujące ich pierwszy raz. Bardzo nas cieszy, że przez cały dzień tłum przy naszym stoisku nie malał!

W ramach wydarzenia poszczególne ministerstwa, służby oraz inne państwowe jednostki organizacyjne także przygotowały swoje stoiska z atrakcjami dla dzieci. Wśród nich znalazły się m.in. możliwość budowy robotów z przedmiotów codziennego użytku, zabawy z interaktywnymi eksponatami naukowymi, malowanie gipsowych dinozaurów, demonstracja pojazdów służbowych, jazda samochodem w symulatorze z użyciem gogli do wirtualnej rzeczywistości czy pokaz filmu zrealizowanego w technologii 360 stopni.

Firma OCTIM wzięła również udział w Pikniku z okazji Dnia Dziecka organizowanego przez zespół szkolno-przedszkolny w Waplewie. Jako jeden ze sponsorów wydarzenia, spółka przekazała swoje produkty, które ze smakiem zjedzono podczas wspólnego ogniska na zakończenie imprezy. Piknik rozpoczął marsz z transparentami uczniów i przedszkolaków przez miasto. Na dzieci czekało wiele atrakcji takich jak konkursy z nagrodami, zawody sportowe czy malowanie twarzy. Nie mogło też zabraknąć występów artystycznych. Świetnie bawiły się nie tylko dzieciaki, ale i kadra nauczycieli.

[su_custom_gallery source=”media: 2503,2504,2505,2506,2507″ link=”lightbox” width=”300″ height=”500″ title=”never”][/su_custom_gallery]