Octim partnerem książki „Ugotuj mi, tato”!

Firma Octim została partnerem książki kulinarnej „Ugotuj mi, tato” stworzonej przez Tomasza Jakubiaka i Joannę Jakubiak. Publikacja zawiera proste przepisy, które rodzic może wykonać wspólnie z dzieckiem spędzając przy tym razem czas.

 

Promocja książki odbyła się 21 czerwca w restauracji Roberta Sowy w Warszawie. Podczas wydarzenia obecna była pani Ewa Panasewicz – Zastępca Dyrektora Handlowego firmy Octim. Spółka z radością wsparła ten projekt, ponieważ promuje zdrową kuchnię. Oprócz oficjalnej imprezy promocyjnej, książka „Ugotuj mi, tato” prezentowana była również w mediach. 17 czerwca Tomasz Jakubiak był gościem audycji „Sztuka Jedzenia” nadawanej w radiowej Czwórce, a 4 dni później, wraz z siostrą Joanną – współautorką książki, wystąpił w programie Dzień Dobry TVN, gdzie razem przygotowywali potrawy zawarte w publikacji.

Książka „Ugotuj mi, tato” to zbiór przepisów i porad stworzonych do wspólnego gotowania rodziców z dziećmi. Autorami jest duet rodzeństwa: Tomasz Jakubiak – znany kucharz oraz Joanna Jakubiak – właścicielka agencji opiekunek. W środku znajdują się przepisy na pyszne i zdrowe dania, co ważne – wszystkie przygotowywane bez cukru. Książka dostępna jest m.in. w salonach Empik.