Pierwszy krok do podboju chińskiego rynku

Firma OCTIM zaprezentowała swoją ofertę na Targach SIAL CHINA, które są największą imprezą wystawienniczo-networkingową skierowaną do firm sektora spożywczego. Wydarzenie miało miejsce w Szanghaju w dniach 5-7 maja 2016 r. i przyciągnęło blisko 70 tys. odwiedzających.

Spółka OCTIM była jedną spośród 100 polskich firm, które miały swoją ekspozycję w polskim pawilonie. Podczas targów odbyła się premiera nowego produktu: sosów musztardowych. Goście nie tylko mogli zapoznać się z pełną ofertą OCTIM, ale także z historią firmy i jej malowniczym położeniem wśród mazurskich pól i jezior.
W tegorocznej edycji Polska nosiła zaszczytne miano gościa honorowego targów, zaś w ubiegłym roku pełniła rolę „Poland – the Special Amber Sponsor” wydarzenia. Jako honorowy gość miała możliwość zaprezentowania się na ceremonii otwarcia. Dodatkowo hasło promujące polską żywność „Polska smakuje” umieszczono na plakatach, katalogach i innych gadżetach rozdawanych na targach. Celem targów SIAL było skojarzenie zagranicznych producentów z potencjalnymi partnerami biznesowymi w Chinach. Łączna liczba wystawców sięgnęła blisko 3 tysięcy.

[su_custom_gallery source=”media: 608,607,603,604,606,605″ link=”lightbox” width=”200″ height=”200″ title=”never”][/su_custom_gallery]