Pracowity początek września w Octimie!

W pierwszy weekend firma Octim uczestniczyła w dwóch imprezach: XXIV Jesiennych Targach Rolniczych w Olsztynie oraz Motocrossowych Mistrzostwach Europy w Gdańsku. Goście wydarzeń mieli szansę spróbować naszych produktów przy specjalnie przygotowanych stoiskach.

W dniach 2-3 września odbyły się XXIV Jesienne Targi Rolnicze w Olsztynie, których inicjatorem był Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Celem przedsięwzięcia była promocja rolnictwa i płodów produkcji rolnej z regionu Warmii, Mazur i Powiśla. Stoisko naszej firmy znajdowało się wśród innych laureatów konkursu AgroLiga 2016, gdzie zdobyliśmy nagrodę w kategorii „Firmy”. Uczestnicy imprezy mogli spróbować naszych octów winnych, słodowych, ekologicznego octu jabłkowego czy różnych rodzajów musztard i sosów musztardowych. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem gości, jednak największym hitem okazały się promocyjne saszetki z naszą glazurą balsamiczną o smaku czarnej porzeczki. Dzięki takiej formie zapakowania można je było wziąć do domu i już we własnej kuchni wypróbować, jak glazura komponuje się z potrawami. Targi uświetniły liczne występy artystyczne, pokazy i warsztaty kulinarne.

Jednocześnie 2-3 września w Gdańsku odbyły się Motocrossowe Drużynowe Mistrzostwa Europy. Firma Octim i tam miała możliwość zaprezentowania swoich produktów na stoisku w namiocie VIP. Goście mogli spróbować naszych produktów, m.in. musztard w różnych smakach oraz Warmińskich Sosów Musztardowych. W zawodach zwycięskim krajem okazała się być Francja, zaś drugie miejsce zdobyła reprezentacja Danii. Wyczyny sportowców zapierały dech w piersiach, dlatego tym bardziej gratulujemy zwycięzcom!

[su_custom_gallery source=”media: 1818,1819,1820,1821,1822,1823,1824,1825,1826,1827,1828,1829,1830″ link=”lightbox” width=”200″ height=”200″ title=”never”][su_custom_gallery source=”media: 48,49,50″ link=”image” title=”never”][su_custom_gallery source=”media: 48,49,50″ title=”never”][/su_custom_gallery][/su_custom_gallery]