Targowa wiosna przed nami

W kwietniu miłośnicy firmy Octim będą mogli spotkać ją podczas dwóch ważnych wydarzeń: targów Euro Gastro oraz World Food Warsaw w Warszawie. Tego rodzaju spotkania to najlepsza okazja do spróbowania nowości produktowych i porozmawiania z przedstawicielami spółki.

Targi Euro Gastro odbywają się w dniach 5-7 kwietnia 2017 r., a firmy Octim należy szukać na stoisku B17. Warto odwiedzić to stanowisko, ponieważ przedstawiciele spółki przygotowali smaczne degustacje i ciekawe materiały informacyjne.

Targi Euro Gastro to jedna z ważniejszych imprez targowych na rynku HoReCa w Polsce. Przyciągają międzynarodowych wystawców i tysiące profesjonalistów z branży. Wśród gości nie zabraknie znanych szefów kuchni, osobowości kulinarnych, cukierników oraz światowej sławy ekspertów ds. kawy, baristów i barmanów. W czasie imprezy wręczone zostaną nagrody w konkursie na Najlepszy Produkt Targów EuroGastro 2017. W ręce laureatów trafią okolicznościowe statuetki wraz z dyplomem i unikatowe logo „Najwyższa Jakość Targów EuroGastro 2017”, będące synonimem znaku doskonałej jakości produktów godnych zaufania i wartych polecenia.

Za to w dniach 11-13 kwietnia zapraszamy na Targi World Food Warsaw, gdzie na stoisku E7 firma Octim będzie zapraszała do spróbowania produktów znanych od lat, jak i nowości.

Targi World Food Warsaw poświęcone są sektorowi spożywczemu – od produkcji aż po wyrób końcowy i jego sprzedaż. W czasie wydarzenia wystawcy z polskiego sektora rolno-spożywczego mają okazję spotkać się z zagranicznymi partnerami oraz nawiązać nowe relacje biznesowe. Targi są również inspiracją do integracji i dyskusji o kondycji branży. Goście z Polski i zagranicy, panele dyskusyjne, spotkania z sieciami handlowymi i specjalne konferencje poświęcone żywności  i trendom w branży spożywczej – tyle i jeszcze więcej będzie można zobaczyć na targach World Food Warsaw.

Zapraszamy!