Głosuj na OCTIM w konkursie Żagle Warmii i Mazur!

Serdecznie zachęcamy do głosowania na produkty OCTIM w Konkursie Żagle Warmii i Mazur w kategorii „Najlepszy Produkt i Usługa”. Głosowanie publiczności trwa do końca września.

Aby zagłosować na produkty OCTIM wystarczy wejść w poniższy link i wybrać swój ulubiony: musztardę miodową, glazury balsamiczne, warmińskie sosy musztardowe lub ocet spirytusowy.
http://biznes.wm.pl/Zagle-Warmii-i-Mazur-Zaglosuj-na-produkt-i-usluge
Celem Konkursu w kategorii „Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur” jest wyłonienie najlepszych produktów i usług konsumpcyjnych z regionu Warmii i Mazur oraz ich promocja na rynku regionalnym, krajowym i za granicą. Organizatorem jest Urząd Marszałkowski w Olsztynie. Partnerem w tej kategorii jest Grupa WM, wydawca „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”. Tylko do końca września trwa głosowanie czytelników i internautów na produkty i usługi. Czytelnicy mogą wypełnić i wysyłać kupony, które będą publikowane 8, 15, 22 i 29 września w „Gazecie Olsztyńskiej” i „Dzienniku Elbląskim”. Internetowe głosowanie będzie odbywać się na stronie www.biznes.wm.pl.

Produkt lub usługa, który/a uzyska największą liczbę głosów, otrzyma nagrodę publiczności.
Dziękujemy za każdy głos, który można oddać raz dziennie!