OCTIM na pierwszych Międzygminnych Targach Przedsiębiorczości w Pasymiu

Pierwsza edycja Międzygminnych Targów Przedsiębiorczości odbyła się w dniach 9-10 września 2016 roku nad jeziorem Kalwa w Pasymiu. W targach brało udział siedemdziesięciu ośmiu przedsiębiorców z gmin: Olsztynek, Świętajno, Dźwierzuty, Rozrogi, Jedwabno oraz Pasym. Jednym z przedstawicieli gminy Olsztynek była firma OCTIM – Wytwórnia Octu i Musztardy Sp. z o. o.

Firma OCTIM zaprezentowała pełną ofertę produktów, które cieszyły dużym zainteresowaniem. Każdy uczestnik targów mógł spróbować nowości, dowiedzieć się więcej na ich temat i uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Prezentowane przez nas produkty cieszyły się dużym uznaniem wśród odwiedzających.
Targi to doskonała okazja umożliwiająca prezentację lokalnych firm i przedsiębiorstw na szerszą skalę. Głównym celem wydarzenia było wspólne promowanie lokalnych przedsiębiorstw. Targom towarzyszyły panele dyskusyjne dla rolników, przedsiębiorców, przedstawicieli branży turystycznej czy miłośników zdrowej żywności. Organizatorom zależało na propagowaniu przedsiębiorczości zwłaszcza wśród lokalnych producentów.

Mamy nadzieję, że promocja lokalnej oferty OCTIM podczas Pierwszych Międzygminnych Targów Przedsiębiorczości w Pasymiu pozwoli dotrzeć nam w coraz dalsze regiony Polski oraz za granicę.