Kobiece wieczory z OCTIMem

15 lutego w Gaja Bio Kosmetyka miało miejsce spotkanie z Patrycją Boldą dotyczące diety bezglutenowej i bezmlecznej, zaś 21 lutego 2017 r. w ramach Kina na Obcasach w Multikinie odbył się przedpremierowy pokaz filmu „Porady na zdrady”. Oba wydarzenia łączy regionalny partner – firma OCTIM z Olsztynka.
Jako firma z branży spożywczej OCTIM angażuje się w wydarzenia kulturalne, ale przede wszystkim w promocję zdrowego odżywiania. W połowie lutego spółka miała przyjemność wziąć udział w spotkaniu z Patrycją Boldą – olsztyńską trenerką personalną i doradcą żywieniowym. Wydarzenie to odbyło się w salonie kosmetycznym Gaja Bio Kosmetyka. Panie dowiedziały się m. in. czym są dieta bezglutenowa i dieta bezmleczna, dla kogo są przeznaczone oraz jak wygląda jadłospis osoby stosującej którąś z nich. Uczestniczki warsztatów otrzymały od OCTIM smaczne upominki w postaci zestawów musztard i octów, które nie zawierają glutenu ani mleka. Produkty można wykorzystać do przygotowania zdrowych i wartościowych posiłków dla całej rodziny.
Kino Na Obcasach, czyli specjalny seans przygotowany wyłącznie dla pań, to również dobra okazja, by promować zdrową dietę. Podczas konkursów poprzedzających projekcję filmu uczestniczki mogły wygrać zestawy produktów OCTIM, co zawsze jest dla Pań świetną zabawą. Główną atrakcją kinową był tym razem przedpremierowy pokaz filmu „Porady na zdrady”, wyreżyserowany przez Ryszarda Zatorskiego, twórcę takich hitów jak m.in. „Dzień dobry kocham cię” czy „Dlaczego nie”. Komedia romantyczna zgromadziła w multipleksie pokaźną liczbę uczestniczek.
Serdecznie dziękujemy wszystkim paniom za przybycie na wspierane przez nas wydarzenia oraz za zaangażowanie w ich przebieg.
Zachęcamy również do wyboru lokalnych produktów wytwarzanych z najlepszej jakości składników.

[su_custom_gallery source=”media: 1419,1420,1421,1422,1423,1424,1425,1426″ link=”lightbox” width=”200″ height=”200″ title=”never”][/su_custom_gallery]