Gazela Biznesu 2016 w rękach OCTIMu!

Z dumą możemy pochwalić się, że nasza firma otrzymała nagrodę Gazel Biznesu 2016, która przyznawana jest najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim firmom. 8 lutego 2017 roku w imieniu spółki nagrodę odebrali Kazimierz Frąckiewicz oraz Danuta Cendrowska.
Nagroda Gazel Biznesu przyznawana jest co roku od 17 lat przez redakcję Pulsu Biznesu. Wśród laureatów po raz kolejny znalazła się firma OCTIM z Olsztynka, która stawia na ciągły rozwój i z powodzeniem rywalizuje z największymi producentami żywności w Polsce. W rankingu wojewódzkim spółka zajęła 131 miejsca, a w zestawieniu ogólnopolskim 3935 lokatę.
Wyróżnienia wręczono podczas uroczystej gali w Hotelu Warmińskim w Olsztynie, a wydarzenie uświetnił recital Stanisława Soyki. Laureaci, w obecności regionalnych władz, otrzymali statuetki i pamiątkowe dyplomy. Uroczysta gala to również okazja do spotkania najlepszych menedżerów i poszerzenia wiedzy. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.
Za nagrodę serdecznie dziękujemy!

Źródło i autor zdjęć: http://gazele.pb.pl