Octim odebrał nagrodę z rąk Prezydenta RP!

Octim został wicemistrzem kraju w konkursie AgroLiga 2016! Nagrodę z rąk Prezydenta RP, Andrzeja Dudy, odebrał podczas uroczystej gali 20 czerwca 2017 r. w ogrodach  Pałacu Prezydenckiego Prezes Zarządu, Kazimierz Frąckiewicz.

Nagrody w konkursie AgroLiga 2016 przyznawane są w dwóch kategoriach: Rolnicy i Firmy. Jego celem jest promocja rolników oraz firm produkujących bardzo dobre wyroby na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Laureaci zostali docenieni za najwyższą jakość produktów, sukcesy sprzedażowe i promocję polskich wyrobów w kraju i za granicą. Octim, startujący w kategorii „Firmy” został wicemistrzem kraju! Nagrody osobiście wręczał Prezydent RP, Andrzej Duda. Podczas gali spółkę reprezentowali: Prezes Zarządu, Kazimierz Frąckiewicz oraz Menadżer Produktu, Ewa Panasewicz.

Po wręczeniu nagród Prezydent miał okazję spróbować nagrodzonych produktów. W imieniu spółki Prezes Zarządu wręczył mu upominkowy kosz z produktami Octim.

– Rola, którą w naszym kraju odgrywa rolnictwo jest nie do przecenienia. Jest rolą niezwykle ważną. To właśnie dzięki pracy rolników i dzięki tym, którzy wspierają działalność rolników, pomagają im w ich działalności, pomagają w tym, aby płody rolne mogły być sprzedawane, aby mogły być wytwarzane coraz lepiej. – komentował Prezydent Andrzej Duda (cyt. za www.prestiz.info.pl).

Za organizację konkursu na szczeblu wojewódzkim odpowiadały Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, zaś na szczeblu krajowym organizowane były przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP i Stowarzyszenie AgroBiznesKlub. W finałowej gali, oprócz Prezydenta, wzięli udział m.in. wiceminister rolnictwa Zbigniew Babalski, szefowie ARiMR, ARR i KRUS.

Serdecznie dziękujemy za tę nagrodę!

[su_custom_gallery source=”media: 1580,1581,1582,1583,1584,1585,1586″ link=”lightbox” width=”200″ height=”200″ title=”never”][/su_custom_gallery]