Octim świętował Dni Olsztynka

Dni Olsztynka to wydarzenie, które na stałe wpisane jest już do kalendarza mieszkańców miasta. Tegoroczne obchody odbyły się w dniach 23-25 czerwca. Octim już tradycyjnie włączył się w organizację tej imprezy.
Dni Olszynka odbywają się od ponad dwudziestu lat. Tak jak zwykle obchody rozpoczęła parada z udziałem mieszkańców, instytucji i firm działających na terenie Olsztynka.
Przez trzy dni z myślą o mieszkańcach miasta przygotowano mnóstwo atrakcji. Wybór był tak szeroki, że każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Najmłodsi mieli do dyspozycji m.in. plener malarski, pokazy taneczne oraz zawody latawcowe. Z myślą o całych rodzinach a także pasjonatach historii przygotowano pokaz walk rycerskich i wioskę rycerską.
Niemal cała sobota upłynęła pod znakiem aktywności fizycznej. Były zarówno zawody wędkarskie, wyścigi rowerowe oraz biegi, w tym lubiany przez olsztyneckich mieszkańców – Bieg w szpilkach.
Całość odbywała się w dźwiękach muzyki. Wystąpili m.in. Izabella Trojanowska, Felicjan Andrzejczak i Grzegorz Wilk. Zwieńczeniem były pokaz fajerwerków i Fire Show, czyli nocne widowisko z okazji Nocy Kupały.
Octim był partnerem wydarzenia. Nasza firma wsparła organizowane zawody biegowe, uczestnicy imprezy mieli możliwość degustacji naszych produktów, a wybrani, którzy odważyli się wziąć udział w konkursie, wrócili do domów ze smacznymi zestawami naszych produktów.