OCTIM w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych

Jest nam bardzo miło poinformować, że w pierwszym kwartale 2017 roku firma OCTIM rozpoczęła akcję mającą na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci na drogach. Programem zostali objęci uczniowie z olsztyneckiej szkoły podstawowej.

Wraz z początkiem 2017 roku OCTIM rozpoczął realizację programu edukacyjnego, mającego na celu wsparcie bezpieczeństwa dzieci na drogach. Zaplanowaliśmy kilka spotkań w olsztyneckiej szkole podstawowej, dla uczniów wszystkich klas od 1-6. Podczas wydarzeń osoba koordynująca projekt Menadżer Produktu, Ewa Panasewicz, nie tylko opowiada uczniom o podstawowych zasadach bezpiecznej drogi do domu, lecz także przekazuje odblaski i słodkie upominki.
Pierwsze z prelekcji odbyły się w piątek, 13 stycznia, oraz we wtorek, 17 stycznia. Wzięli w nich udział najmłodsi uczniowie olsztyneckiej podstawówki. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem – dzieci chętnie odpowiadały na pytania i z zaangażowaniem uczestniczyły w przygotowanych zajęciach. Ostatnia z zaplanowanych wizyt w szkole odbędzie się w pierwszej połowie lutego.