Piknikowy weekend z OCTIMem

Ze spółką OCTIM można nie tylko smacznie zjeść, ale także świetnie się bawić! Potwierdzą to wszyscy goście dwóch pikników, które ostatnio odbyły się w Królikowie i w Olsztynie na osiedlu Kormoran.

W ubiegłą sobotę 4 czerwca 2016 w Szkole Podstawowej w Królikowie odbył się festyn rodzinny „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”, podczas którego było można poznać produkty firmy OCTIM. Dzieci aktywnie brały udział w konkursach, w których do wygrania były upominki od OCTIMu. Na stoisku firmy można było spróbować napoju pomarańczowego z octem jabłkowym oraz dressingu sałatkowego. Maluchy ochoczo podjęły się kulinarnych zadań i tworzyły zdrowe sałatki.

Mieszkańcy osiedla Kormoran w Olsztynie również aktywnie spędzali czas na pikniku rodzinnym, który poprowadziła p. Katarzyna Waluk z Miejskiego Domu Kultury w Olsztynku. Podczas imprezy odbył się konkurs dotyczący firmy OCTIM i jej produktów, w którym do wygrania były nagrody od spółki. Mieszkańcy odwiedzali piknik całymi rodzinami, a pogoda była prawdziwie wakacyjna.

[su_custom_gallery source=”media: 726,727,728,729,730,731,732,733,734,735,736,737″ link=”lightbox” width=”200″ height=”200″ title=”never”][/su_custom_gallery]