Piłkarska drużyna Skrzatów i schroniska ze wsparciem Octim!

Firma Octim od lat wspiera lokalne organizacje, w tym m.in. olsztynecką drużynę „Skrzatów” czy  schroniska dla zwierząt w Olsztynie i Tomarynach. W ostatnim czasie znów był okazja do okazania pomocy.

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej trwają w najlepsze, za to w Olsztynku mogliśmy podziwiać młode talenty w Turnieju Piłki Nożnej „Skrzaty rocznik 2011”. 7-letni piłkarze zawzięcie zdobywali kolejne bramki w nowych strojach ufundowanych przez firmę Octim. Wspieranie lokalnej młodzieży i dzieci to od lat stały punkt w polityce spółki. Mamy nadzieję, że taki początek sportowej kariery zaowocuje w przyszłości powołaniem do najlepszych światowych drużyn. Naszym młodym sportowcom życzymy wielu sukcesów!

Wsparcie Octimu w ostatnim czasie otrzymały także dwa schroniska dla zwierząt: w Tomarynach i Olsztynie. Wiceprezes Zarządu Alicja Adamiec-Ślipy i Zastępca Dyrektora Operacyjnego pani Małgosia Kuzia w imieniu firmy Octim zawiozły do schroniska w Tomarynach darowiznę w postaci smyczy z logo Octim, karmy, koców i ręczników. Za to w Olsztynie, przy okazji zbiórki makulatury na rzecz schroniska, nasza Wiceprezes Zarządu przekazała na ręce pani Moniki Dąbrowskiej kolejną partię smyczy dla naszych futrzanych przyjaciół. Asystujące przy zbiórce psy Mucha i Banan z zainteresowaniem obwąchały prezent i okazały swą wdzięczność mokrymi całusami.

Te łagodne i wesołe psiaki wciąż czekają na adopcję, dlatego zainteresowanych zdobyciem przyjaciela na całe życie gorąco zapraszamy do schroniska dla zwierząt w Olsztynie.

[su_custom_gallery source=”media: 2524,2525,2526,2527,2528,2529″ link=”lightbox” width=”300″ height=”500″ title=”never”][/su_custom_gallery]