Uroczysta gala przyznania znaku „Poznaj Dobrą Żywność” dla OCTIM

Podczas poznańskich targów Polagra 26 września 2016 r. odbyła się uroczysta gala, gdzie minister rolnictwa i rozwoju wsi uhonorował najlepszych producentów i wręczył wyróżnienia programu Poznaj Dobrą Żywność. Wśród nagrodzonych firm znalazła się spółka OCTIM z Olsztynka. Certyfikat w imieniu firmy odebrała Małgorzata Kuźniewska, menadżer produktu OCTIM. Znak „Poznaj Dobrą Żywność” jest przyznawany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi na okres 3 lat.

Oznaczenie znakiem jakości „Poznaj Dobrą Żywność” ma pomagać konsumentom w wyborze odpowiednich dla nich produktów i przyznawane jest w wyniku restrykcyjnej procedury weryfikacyjnej. Nadawany jest tylko wyrobom, które spełniają kryteria opracowane przez kolegium naukowe ds. jakości produktów żywnościowych. Po wieloetapowej ocenie komisja programowa uznała, że ocet jabłkowy firmy OCTIM spełnia wysokie wymagania i przyznała produktowi znak „Poznaj Dobrą Żywność”.

Zachęcamy do obejrzenia materiału TVP:
http://www.tvp.pl/poznaj-dobra-zywnosc

[su_custom_gallery source=”media: 1265,1266,1259,1256,1258,1253,698″ link=”lightbox” width=”200″ height=”200″ title=”never”][/su_custom_gallery]