Tytuł Mistrza dla OCTIMu w konkursie AgroLiga 2016

OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy zdobył tytuł Mistrza w kategorii FIRMA w konkursie „AGROLIGA 2016”. Nagrodę wręczono podczas XXIII Jesiennych Targów Rolniczych „Wszystko dla rolnictwa”,które odbyły się w dniach 3-4 września 2016 roku przy siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Olsztynie.

Jesienne Targi Rolnicze „Wszystko dla rolnictwa” to wydarzenie promujące rolnictwo i płody produkcji rolnej z regionu Warmii, Mazur i Powiśla. Dwudniowa impreza zorganizowana w pierwszy weekend września przez Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie przyciągnęła tysiące osób. Podczas targów firma OCTIM została doceniona za całokształt pracy i otrzymała tytuł Mistrza w kategorii FIRMA w konkursie „AGRILIGA 2016”. Komisja konkursowa wzięła przede wszystkim pod uwagę fakt, że OCTIM na co dzień promuje pozytywny wizerunek województwa warmińsko-mazurskiego.
Dodatkowo podczas targów można było podziwiać nowoczesne technologie wykorzystywane w rolnictwie, spotkać ekspertów w swojej dziedzinie, kupić sadzonki lub nasiona. Nie zabrakło wystawy zwierząt hodowlanych i licznych stanowisk z ekologiczną żywnością.

AgroLiga to konkurs organizowany na dwóch etapach. Na szczeblu wojewódzkim przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, na szczeblu krajowym przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP S.A. i Stowarzyszenie AgroBiznesKlub. Do kategorii Firmy zalicza się przedsiębiorstwa działające na rynku regionalnym.
W drugim etapie konkursu do sekretariatu konkursu AgroLiga wpływają zgłoszenia Mistrzów Wojewódzkich AgroLigi 2016 w kategoriach Rolnicy i Firmy jako nominatów do tytułu Mistrza Krajowego AgroLigi 2016.
Bardzo dziękujemy za wygraną i gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

Materiał z wydarzenia przygotowany przez telewizję Gazety Olsztyńskiej: