Octim na seminarium AgroLigi

W miniony weekend (1-2.09.2018) podczas Jesiennych Targów Rolniczych w Olsztynie firma Octim jako laureat AgroLigi 2016 wzięła udział w seminarium podsumowującym tegoroczną edycję konkursu. W imieniu spółki przemawiała Wiceprezes Zarządu, pani Alicja Adamiec-Ślipy.

W 2017 r. firma Octim została krajowym wicemistrzem AgroLigi w kategorii „Firmy”, a nagrodę wręczał sam Prezydent RP, Andrzej Duda. Z tej okazji w tym roku spółka została zaproszona jako honorowy uczestnik seminarium podsumowującego najnowszą edycję konkursu. Podczas prezentacji zwycięzców z poprzednich lat Wiceprezes Zarządu, pani Alicja Adamiec-Ślipy, opowiedziała o najnowszych produktach Octimu, planowanych działaniach i innowacyjnych rozwiązaniach stosowanych w firmie. Spotkanie obecnych i zeszłorocznych laureatów było okazją do wymiany myśli i opinii, ale przede wszystkim inspiracją dla młodych i początkujących przedsiębiorców. Po seminarium wszyscy uczestnicy wzięli udział w dalszych atrakcjach zapewnionych przez organizatorów targów.

Jesienne Targi Rolnicze „Wszystko dla rolnictwa” to przedsięwzięcie promujące rolnictwo i płody produkcji rolnej z regionu Warmii, Mazur i Powiśla. Są one doskonałą okazją do skorzystania z porad specjalistów i doradców rolnych, wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z nowinkami technologicznymi w dziedzinie rolnictwa. Co roku odbywają się w Warmińsko-Mazurskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Olsztynie na ul. Jagiellońskiej 91.