Octim wspiera Akademię Sportu Stomil Olsztyn

W ostatnim czasie firma Octim została sponsorem Akademii Sportu Stomil Olsztyn w ramach programu „Stu po sto”. Projekt ten skierowany jest do dzieci i młodzieży, pragnących rozwijać swoje piłkarskie pasje.

W Akademii Stomilu Olsztyn kształci się obecnie ponad 470 zawodników. Najmłodsi mają 4 lata, a najstarsi 19. Nad rozwojem młodych sportowców czuwa kadra szkoleniowa i wychowawcza, na którą składają się wykwalifikowani specjaliści: m.in.  treningu piłkarskiego, indywidualnego podnoszenia umiejętności, przygotowania fizycznego, dietetyki i psychologii. Dzieci i młodzież szkoli się w przyjaznych warunkach, które inspirują do rozwijania swoich piłkarskich talentów.

To wszystko nie byłoby możliwe bez wsparcia sponsorów, dlatego firma Octim dołączyła do grona darczyńców Akademii Sportu. Spółka nie od dziś promuje zdrowy i aktywny tryb życia. Regularnie wspiera lokalne projekty sportowe, dlatego z radością mogła zostać sponsorem Akademii z Olsztyna. To już kolejna – zaraz po drużynie Skrzatów z Olsztynka – inicjatywa, której firma Octim może być częścią.

Młodym sportowcom życzymy wielu sukcesów!