Razem zdziałamy więcej – pomoc dla p. Mariana Oliferuka!

W trudnych momentach życia dobrze jest móc liczyć na przyjaciół! Pan Marian Oliferuk, niegdyś pracownik Octim, zmaga się z ciężką nieuleczalną chorobą, a pomóc mu może intensywna, lecz kosztowna, rehabilitacja. Wspólnie możemy wesprzeć go w walce o sprawność!

Pan Marian choruje na ataksję móżdżkowo-rdzeniową, która powoli wyniszcza jego organizm. Objawia się ona m.in. zanikiem mięśni, drżeniem rąk i nóg, problemami z mówieniem i połykaniem. Szansą na lepszą sprawność jest regularna rehabilitacja, która jest niezwykle kosztowna, dlatego konieczna jest nasza pomoc! Firma Octim wesprze finansowo pana Mariana, ale pomóc może również każdy z nas w bardzo prosty sposób:

  • przekazując 1% podatku dla Fundacji Avalon (KRS: 0000270809) z dopiskiem w celu szczegółowym „Oliferuk, 9790”
  • lub przekazując darowiznę Fundacji Avalon również z dopiskiem „Oliferuk, 9790”.

Pan Marian się nie poddaje i bardzo liczy na nawet najmniejsze wsparcie. Szansą dla chorych na ataksję jest także przeszczep komórek macierzystych, ale tylko zebranie odpowiedniej kwoty mogłoby pomóc w realizacji tego rozwiązania. Pan Marian przez wiele lat był związany z firmą Octim i mamy nadzieję, że nasze wsparcie poprawi jego codzienne życie.

Razem zdziałamy więcej!

 

Dokładne informacje o sytuacji p. Mariana Oliferuka można znaleźć na stronie fundacji: https://www.fundacjaavalon.pl/